ORANŽNA SOBA – OBISK MAMIC IN OČKOV

V ponedeljek, 6.3.2023, smo v oranžni sobi imeli popoldan z mamami. Otroci so mame odpeljali v sobo in jim pokazali, kaj vse zmorejo. Sledila je malica, kjer smo se pogostili z okusnimi palačinkami. S pesmijo in molitvijo smo se veseli in zadovoljni poslovili in odšli proti domu.

 

V ponedeljek, 20.3.2023 , smo v oranžno sobo povabili očke. Otroci so jih popeljali v svoj svetI Izbirali so si najljubše materiale in aktivnosti. Sledila je malica, ki smo jo z otroki pripravili že dopoldne.Spekli smo mafine, s katerimi smo se z veseljem posladkali. Dogodek smo zaključili na pikicah, kjer smo zapeli pesmice in zmolili za naše družone. Očkom smo podarili darilo za vso družino. Izdelali smo kazalnike za knjige, ki so jih otroci pobarvali sami.

(zapisala: Anamarija)