Angelin vrtec giba z Angelo

V oktobru so otroci Angelinega vrtca dobili v roke knjižico z gibalno športnim programom za šolsko leto 2021/22.

V knjižici so naloge, ki jih otrok opravi doma (skupaj s starši) ter naloge, ki jih opravi v vrtcu (skupaj s svojo skupino).

Naloge so razporejene po štirih letnih časih in z mislijo na celoletno praznovanje ob 20. obletnici delovanja našega vrtca. Jeseni bodo otroci tako npr. nabirali jesenske plodove-vsak otrok 20, pozimi gradili iz snega (no, vsaj upamo, da bo kaj snega :)) skulpture, spomladi nabirali rožice-zopet vsak po 20, poleti pa šli na daljši pohod…

Ob vsaki uspešno narejeni nalogi bo otrok nalepil zvezdico v prostorček ob nalogi ter zapisal, kdaj oz. kje je nalogo opravil.

Jaslični otroci smo se že gibali z Angelo-v Tivoliju smo nabirali kostanje.

 

napisala: U.S.